Попуст!

Анална бројаница изработена од цврсто желе

690 ден. 490 ден.

Анална бројаница изработена од еластично и цврсто желе. Составена е од десет неподвижни тврди топчиња со дијаметар кој се зголемува од врвот кон основата. Бројаницата завршува со сигурносна алка која ќе ви обезбеди безбедна игра и непречено извлекување на бројаницата. Задолжително користете лубрикант на водена база за да не чувствувате непријатност при аналната игра. Се чисти лесно, со вода и благ сапун.

Боја: Сина

Должина: 27 см.

Дијаметар: до 2,5 см.

Материјал: Желе

  • Флексибилна за да се приспособи на Вашето тело. На крајот има прстен за лесно ракување со неа
  • Топчињата почнувајќи од најмало до најголемо, овозможуваат лесна пенетрација
  • Изработена од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Не содржи фталати, нити латекс.

Опис

Опис

Анална бројаница изработена од цврсто желе

A еве и за аналниот секс

Прегледи (0)

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Анална бројаница изработена од цврсто желе”

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

АКЦИЈА! ТОТАЛНА РАСПРОДАЖБА НА ОРИГИНАЛНИ ДВД ДИСКОВИ ЦЕНИ ВЕЌЕ ОД 30 ДЕНАРИ!

СОВРШЕНИОТ КЛИТОРАЛЕН ЛИЖАЧ СЕГА И КАЈ НАС ЗА ЗАМО 2490 ДЕН.

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ПРИВАТНОСТА НИ Е СВЕТ ПРИНЦИП! Вашиот идентитет, желби и потреби кај нас се целосно заштитени.

200 МЛ. ЛУБРИКАНТ НА ВОДЕНА ОСНОВА MADE IN GERMANY САМО 790 ДЕН.

ОВОШНИ ПРЕЗЕРВАТИВИ ПО СУПЕР ЦЕНА!

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

КОШНИЧКА

Pin It on Pinterest