Попуст!

Шпански љубовен крем

1,490 ден. 1,290 ден.

Шпански љубовен крем. Ревитализирачки крем за надворешна употреба. Тој ја забрзува циркулацијата на крвта на интимните делови на телото. Ве прави сексуално поактивни, го забавува заморот и помага при ерекцијата. Наменет е за мажи и жени.

Начин на употреба за жени: Нанесете приближна количина од кремот колку еден лешник на клиторисот и вагиналните усни и масирајте нежно додека не се впие и не почне да делува.

Начин на употреба за мажи: Нанесете еднаква количина од кремот на пенисот и на тестисите и нежно масирајте додека наполно не се впие и не почне да делува.

Напомена: Шпанскиот љубовен крем како и сите други геноитални креми не се компатибилни со презерватив, затоа употребувајте го презервативот 30 минути откако ќе се абсорбира кремот.

Купете го овој производ со 10% попуст

 

Опис

Опис

Шпански љубовен крем

Шпански љубовен крем

Шпански љубовен крем

КОШНИЧКА

ГОЛЕМА РАСПРОДАЖБА ПО ЦЕНИ ШТО ПОЧНУВААТ ОД 90 ДЕНАРИ

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

ОПУШТАЧКИ СПРЕЈ ЗА СОВРШЕН АНАЛЕН СЕКС НА ПРИРОДНА БАЗА

СПРЕЈ ПРОТИВ ПРЕБРЗО СВРШУВАЊЕ НА ПРИРОДНА БАЗА

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

Pin It on Pinterest