Попуст!

Прстени за пенис Алатки

490 ден. 390 ден.

Прстени за пенис Алатки. Сакате подолго време да ја одржите вашата ерекција? Земете една од алатките и „навртете“ си ја на пенисот!  Tие се меки и растегливи. Кога се правилно поставени на пенисот даваат доволен притисок за тој да ја одржи ерекцијата подолго. Прстенот ќе ви овозможи извонреден перформанс и ќе ја зголеми вашата самодоверба, ќе се чувствувате како вистинска ѕвезда. Се поставуваат исклучително лесно со помош на мала доза лубрикант. Прстените се наменети за повеќекратна употреба. Се чистат лесно- со вода и благ сапун.

Боја: Проѕирно-сина

Внатрешен дијаметар: 3 см

Материјал: Силикон

 

 

ШИФРА 3006010217 Категорија: Tags: , ,

Опис

Опис

Прстени за пенис Алатки

Прстени за пенис Алатки

Прстени за пенис Алатки

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

АКЦИЈА! ТОТАЛНА РАСПРОДАЖБА НА ОРИГИНАЛНИ ДВД ДИСКОВИ ЦЕНИ ВЕЌЕ ОД 30 ДЕНАРИ!

СОВРШЕНИОТ КЛИТОРАЛЕН ЛИЖАЧ СЕГА И КАЈ НАС ЗА ЗАМО 2490 ДЕН.

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ПРИВАТНОСТА НИ Е СВЕТ ПРИНЦИП! Вашиот идентитет, желби и потреби кај нас се целосно заштитени.

200 МЛ. ЛУБРИКАНТ НА ВОДЕНА ОСНОВА MADE IN GERMANY САМО 790 ДЕН.

ОВОШНИ ПРЕЗЕРВАТИВИ ПО СУПЕР ЦЕНА!

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

КОШНИЧКА

Pin It on Pinterest