Сет за врзување Барок

2,690 ден.

Сет за врзување Барок, составен од огламник, јаки метални синџири и две алки. Внатрешноста е мека, а надвор се обложени со дизајнирана тантела за ултра секси ефект. Огламникот има сатенска лента и е на шнирање, а алките се со лепенки за регилирање на големината. Разгорете ги страстите и оживејте ја својата фантазија со овој сет.

Материјал: Полиестер/метал

Боја: Црно-црвена

Купете го овој производ со 10% попуст

 

ШИФРА 3002271213 Категорија: Tags: , ,

Опис

Опис

Сет за врзување Барок

Сет за врзување Барок

Сет за врзување Барок

КОШНИЧКА

ГОЛЕМА РАСПРОДАЖБА ПО ЦЕНИ ШТО ПОЧНУВААТ ОД 90 ДЕНАРИ

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

ОПУШТАЧКИ СПРЕЈ ЗА СОВРШЕН АНАЛЕН СЕКС НА ПРИРОДНА БАЗА

СПРЕЈ ПРОТИВ ПРЕБРЗО СВРШУВАЊЕ НА ПРИРОДНА БАЗА

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

Pin It on Pinterest