Попуст!

Анален тренинг сет бат плагови Серискиот разбојник

2,390 ден. 1,990 ден.

Анален тренинг сет бат плагови се состои од три совршено изработени бат плагови, тие се мазни и меки на допир, стануваат лизгави и  идеални за благопријатна пенетрација кога ќе се навлажнат со лубрикант, на основата имаат стеснување и држач за полесно да ги контролирате бат плаговите. Сетот е одличен за почетници па дури и за оние кои веќе користеле бат плаг.  Започнете да ги истражувате аналните задоволства со малиот, насладувајте се со средниот и доживејте експлозии на анални оргазми со големиот. Истренирајте го добро вашиот чмар и изненадете го вашиот партнер.

Боја: Телесна

Материјал: ПВЦ

Целосна должина: 10,5 см./12 см./17 см.

Должина на употребливиот дел: 9,15 см./10,15 см/15,25 см.

Дијаметар: 3 см./4 см./4,5см.

  • КОМФОРТ – Изострен облик  кој овозможува комфорт и стабилност
  • ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА – Дизајниран со широка основа за лесно отстранување
  • ИСТРАЖУВАЈ – Научи повеќе за аналните игри со овој сет бат плагови. Започнете со најмалиот, за на крај да доживеете неописливо искуство со најголемиот!
  • БЕЗБЕДНОСТ – Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Не содржи фталати, нити латекс.
ШИФРА BL-386903 Категорија: Tags: , , ,

Опис

Опис

Анален тренинг сет бат плагови

Анален тренинг сет бат плагови Серискиот разбојник

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

АКЦИЈА! ТОТАЛНА РАСПРОДАЖБА НА ОРИГИНАЛНИ ДВД ДИСКОВИ ЦЕНИ ВЕЌЕ ОД 30 ДЕНАРИ!

СОВРШЕНИОТ КЛИТОРАЛЕН ЛИЖАЧ СЕГА И КАЈ НАС ЗА ЗАМО 2490 ДЕН.

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ПРИВАТНОСТА НИ Е СВЕТ ПРИНЦИП! Вашиот идентитет, желби и потреби кај нас се целосно заштитени.

200 МЛ. ЛУБРИКАНТ НА ВОДЕНА ОСНОВА MADE IN GERMANY САМО 790 ДЕН.

ОВОШНИ ПРЕЗЕРВАТИВИ ПО СУПЕР ЦЕНА!

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

КОШНИЧКА

Pin It on Pinterest