Попуст!

Секси танга

290 ден. 190 ден.

Овозможете му на вашиот партнер да ја почувствува еротската екстаза со овој производ. Тангата е чипкана. Овој производ е една големина. Лесно се растега и може да ја носат дами со различни димензии.

Материјал: Полиамид

Боја: Црна

Купете го овој производ со 10% попуст

ВРШИМЕ ГАРАНТИРАНО 100% ДИСКРЕТНА ИСПОРАКА!

  1. Доставувачот не знае што има во пакетот
  2. Пакетот ви стигнува во базата на карго сервисот. Не ви го носат дома, освен ако изрично не побарате.
  3. Пакетот е неутрален/дискретен/без ознаки
  4. Како испраќач секогаш стои лично име. Не пишува фирма и слично.
  5. Никаква ознака за содржината на пакетот не стои на површината на опаковката.
  6. Цената на доставата е 150 денари насекаде.
  7. Плаќате во готово на доставувачот.

Кликнете тука за да ги прочитате сите наши принципи на работа.

 

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

АКЦИЈА! ТОТАЛНА РАСПРОДАЖБА НА ОРИГИНАЛНИ ДВД ДИСКОВИ ЦЕНИ ВЕЌЕ ОД 30 ДЕНАРИ!

СОВРШЕНИОТ КЛИТОРАЛЕН ЛИЖАЧ СЕГА И КАЈ НАС ЗА ЗАМО 2490 ДЕН.

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ПРИВАТНОСТА НИ Е СВЕТ ПРИНЦИП! Вашиот идентитет, желби и потреби кај нас се целосно заштитени.

200 МЛ. ЛУБРИКАНТ НА ВОДЕНА ОСНОВА MADE IN GERMANY САМО 790 ДЕН.

ОВОШНИ ПРЕЗЕРВАТИВИ ПО СУПЕР ЦЕНА!

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

КОШНИЧКА

Pin It on Pinterest