Прстен за пенис со вибрации

790 ден.

Прстен со вибрации вибрирачка крофна. Супер растеглив прстен кој совршено ќе го обвитка и ќе му даде доволен притисок на вашиот пенис за да остане подолго време на врвот на неговата слава. Со едно притискање на копчето прстенот ќе ве одведе вас и вашиот/ата партнер/ка во свет на екстаза и уживање.

Материјал: Силикон

Боја: Проѕирна

  • 7 вибрирачки функции
  • Релјефна површина за дополнителна клиторална стимулација
  • Стандардна величина која добро се приспособува поради својата еластичност
  • Батериите се вклучени во пакувањето
  • Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Не содржи фталати, нити латекс.

 

ШИФРА 55003313 Категории: ,

КОШНИЧКА

ГОЛЕМА РАСПРОДАЖБА ПО ЦЕНИ ШТО ПОЧНУВААТ ОД 90 ДЕНАРИ

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

ОПУШТАЧКИ СПРЕЈ ЗА СОВРШЕН АНАЛЕН СЕКС НА ПРИРОДНА БАЗА

СПРЕЈ ПРОТИВ ПРЕБРЗО СВРШУВАЊЕ НА ПРИРОДНА БАЗА

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

Pin It on Pinterest