Попуст!

Навлака за пенис Ѓердан бисерен

1,390 ден. 1,190 ден.

Навлака за пенис – Ѓердан бисерен, ќе ви даде дополнителни сантиметри во должина туку и во дебелина, додека главичката е изработена реалистично, надолу има релјефни форми во вид на бисерен ѓердан кој ќе ја доведе вашата партнерка до лудило! Основата на навлаката е изработена со екстремно меки ресички кои при пенетрација ги стимулираат вагиналните усни и клиторисот. Изработена е од материјал кој ја имитира човечката кожа така што навлаката е ултра мека и нежна и пријатна на допир. Се навлекува лесно и стои прицврстена за пенисот за време на сексот. Се одржува лесно со благ, хидратантен сапун и млака вода.

Боја: Телесна

Материјал: Клон кожа

  • Го зголемува обемот
  • Нежна и растеглива, неверојатно мека, изработена со релјефна површина за дополнителна стимулација на партнерката
  • Целосно затворена, има заштитна функција
  • Стандардна величина која добро се приспособува поради својата еластичност
  • Изработена од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Не содржи фталати, нити латекс.

 

ШИФРА BL-26193 Категорија: Tags: , , ,

Опис

Опис

Навлака за пенис Ѓердан бисерен

Навлака за пенис Ѓердан бисерен

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

АКЦИЈА! ТОТАЛНА РАСПРОДАЖБА НА ОРИГИНАЛНИ ДВД ДИСКОВИ ЦЕНИ ВЕЌЕ ОД 30 ДЕНАРИ!

СОВРШЕНИОТ КЛИТОРАЛЕН ЛИЖАЧ СЕГА И КАЈ НАС ЗА ЗАМО 2490 ДЕН.

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ПРИВАТНОСТА НИ Е СВЕТ ПРИНЦИП! Вашиот идентитет, желби и потреби кај нас се целосно заштитени.

200 МЛ. ЛУБРИКАНТ НА ВОДЕНА ОСНОВА MADE IN GERMANY САМО 790 ДЕН.

ОВОШНИ ПРЕЗЕРВАТИВИ ПО СУПЕР ЦЕНА!

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

КОШНИЧКА

Pin It on Pinterest