Попуст!

Навлака за пенис со стимулатори

1,390 ден. 990 ден.

Навлака за пенис со стимулатори. Навлака којашто му дава на вашиот пенис неверојатна релјефна површина која незнае друго освен да задоволи и да доведе до лудило. Навлаката е со реалистично изработена главичка, малку накривено тело и безброј полукружни стимулаторчиња, а пред крајот има меки ресички кои знаат да доведат до експлозивен оргазам. Изработена е од материјал кој ја имитира човечката кожа така што чувството при пенетрација е реалистично и возбудливо.

Боја: Телесна

Материјал: Клон кожа

Купете го овој производ со 10% попуст

 

ШИФРА BL-25193 Категорија: Tags: , ,

Опис

Опис

Навлака за пенис со стимулатори

Навлака за пенис со стимулатори

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

АКЦИЈА! ТОТАЛНА РАСПРОДАЖБА НА ОРИГИНАЛНИ ДВД ДИСКОВИ ЦЕНИ ВЕЌЕ ОД 30 ДЕНАРИ!

СОВРШЕНИОТ КЛИТОРАЛЕН ЛИЖАЧ СЕГА И КАЈ НАС ЗА ЗАМО 2490 ДЕН.

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ПРИВАТНОСТА НИ Е СВЕТ ПРИНЦИП! Вашиот идентитет, желби и потреби кај нас се целосно заштитени.

200 МЛ. ЛУБРИКАНТ НА ВОДЕНА ОСНОВА MADE IN GERMANY САМО 790 ДЕН.

ОВОШНИ ПРЕЗЕРВАТИВИ ПО СУПЕР ЦЕНА!

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

КОШНИЧКА

Pin It on Pinterest