Попуст!

Мастурбатор реалистична вагина

2,490 ден. 1,790 ден.

Мастурбатор реалистична вагина. Неверојатен мастурбатор кој освен тесен и сладок влез ќе ви овозможи сладострасни вибрации за незаборавни чувства на екстаза. Уживајте со оваа реалистична вагина бидејќи истата е изработена од клон кожа и ќе ви пружи едно реално задоволство. Се одржува лесно со благ сапун и млака вода. Се препорачува употреба на лубрикант на водена основа за попријатна и поинтензивна пенетрација. Уживајте.

Материјал: Клон кожа

Боја: Телесна

Напојување: 2 АА батерии

  • Ребрест вагинален и анален канал за поинтензивна стимулација
  • Реалистичен изглед со извонреден дизајн
  • Неверојатно е мек и нежен, доаѓа заедно со вибрирачко јајце за незаборавни искуства
  • Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Хипоалергенски, не содржи фталати, мириси нити латекс.

Купете го овој производ со 10% попуст

 

Опис

Опис

Мастурбатор реалистична вагина

Мастурбатор реалистична вагина

Мастурбатор реалистична вагина

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

АКЦИЈА! ТОТАЛНА РАСПРОДАЖБА НА ОРИГИНАЛНИ ДВД ДИСКОВИ ЦЕНИ ВЕЌЕ ОД 30 ДЕНАРИ!

СОВРШЕНИОТ КЛИТОРАЛЕН ЛИЖАЧ СЕГА И КАЈ НАС ЗА ЗАМО 2490 ДЕН.

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ПРИВАТНОСТА НИ Е СВЕТ ПРИНЦИП! Вашиот идентитет, желби и потреби кај нас се целосно заштитени.

200 МЛ. ЛУБРИКАНТ НА ВОДЕНА ОСНОВА MADE IN GERMANY САМО 790 ДЕН.

ОВОШНИ ПРЕЗЕРВАТИВИ ПО СУПЕР ЦЕНА!

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

КОШНИЧКА

Pin It on Pinterest