Мастурбатор Секс кукла

3,190 ден.

Мастурбатор Секс кукла. Реалистично изработен мастурбатор во форма на женско торзо. Грабнете го струкот на кукличето и влезете во тесните длабочини на нејзините отвори, нема да ве изневери бидејќи чувството во внатрешноста е идентично со влезот во вистинска вагина. Олеснете се во слатката внатрешност на куклата, исперете со благ сапун и млака вода и почнете одново, жешкава кукла никогаш не се уморува и секогаш посакува уште!

Материјал: Клон кожа

Боја: Телесна

Големина: 15 см

  • Ребрест канал за поинтензивна стимулација
  • Интересен и реалистичен дизајн
  • Има отвор на каналот и од задната страна
  • Неверојатно е мек и нежен, лесен за одржување
  • Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Хипоалергенски, не содржи фталати, мириси нити латекс.

Купете го овој производ со 10% попуст

 

ШИФРА BL-92433 Категорија: Tags: , ,

Опис

Опис

Мастурбатор  Секс кукла

Мастурбатор Секс кукла

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

АКЦИЈА! ТОТАЛНА РАСПРОДАЖБА НА ОРИГИНАЛНИ ДВД ДИСКОВИ ЦЕНИ ВЕЌЕ ОД 30 ДЕНАРИ!

СОВРШЕНИОТ КЛИТОРАЛЕН ЛИЖАЧ СЕГА И КАЈ НАС ЗА ЗАМО 2490 ДЕН.

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ПРИВАТНОСТА НИ Е СВЕТ ПРИНЦИП! Вашиот идентитет, желби и потреби кај нас се целосно заштитени.

200 МЛ. ЛУБРИКАНТ НА ВОДЕНА ОСНОВА MADE IN GERMANY САМО 790 ДЕН.

ОВОШНИ ПРЕЗЕРВАТИВИ ПО СУПЕР ЦЕНА!

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

КОШНИЧКА

Pin It on Pinterest