Попуст!

Мастурбатор Расчепи ме

3,190 ден. 2,790 ден.

Мастурбатор Расчепи ме. Совршен дизајн на мастурбатор за оние кои сакаат да гледаат како таа си го растура клиторисот додека вие се втурнувате во слатките длабочини. Реалистичен мастурбатор со релјефна изработена внатрешност за дополнитела и поинтензивна стимулација на пенисот. Материјалот е од клон кожа и веднаш ја абсорбира топлината од телото што значи за кратко ќе имате врела, расчепена…. Уживајте

Боја: Телесна

Материјал: Клон кожа

  • Ребрест вагинален канал за поинтензивна стимулација
  • Со интересен дизајн за да Ви ја разбуди фантазијата
  • Неверојатно е мек и нежен
  • Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Хипоалергенски, не содржи фталати, мириси нити латекс.

 

Опис

Опис

Мастурбатор Расчепи ме

Мастурбатор Расчепи ме

 

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

АКЦИЈА! ТОТАЛНА РАСПРОДАЖБА НА ОРИГИНАЛНИ ДВД ДИСКОВИ ЦЕНИ ВЕЌЕ ОД 30 ДЕНАРИ!

СОВРШЕНИОТ КЛИТОРАЛЕН ЛИЖАЧ СЕГА И КАЈ НАС ЗА ЗАМО 2490 ДЕН.

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ПРИВАТНОСТА НИ Е СВЕТ ПРИНЦИП! Вашиот идентитет, желби и потреби кај нас се целосно заштитени.

200 МЛ. ЛУБРИКАНТ НА ВОДЕНА ОСНОВА MADE IN GERMANY САМО 790 ДЕН.

ОВОШНИ ПРЕЗЕРВАТИВИ ПО СУПЕР ЦЕНА!

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

КОШНИЧКА

Pin It on Pinterest