Попуст!

Мастурбатор Анус и вагина

1,790 ден. 1,490 ден.

Мастурбатор Анус и вагина, невибрирачки двостран мастурбатор изработен од клон кожа со кој можете да постигнете навистина реално задоволство! Од едната страна се наоѓа вагина, срамните усни се изработени како на вистинска жена, па затоа и изгледа толку реално. Исто така од другата страна се наога реалистично изработен анус. Прекриена со доволна количина на лубрикант, ќе имате чувство како да водите љубов со вистинска возбудена жена. Дизајнот на вагината е оформен така што можете лесно да ја придржувате со рака. Материјалот е мек и нежен и потполно ја прима топлината на телото. Задолжително користете го со лубрикант на водена база.

Боја: Tелесна

Материјал: Клон кожа

  • Вагинален и анален канал, поставени на спротивните страни
  • Неверојатно е мек и нежен
  • Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Хипоалергенски, не содржи фталати, мириси нити латекс.

 

ШИФРА BL-99503 Категорија: Tags: , ,

Опис

Опис

Мастурбатор Анус и вагина

Мастурбатор Анус и вагина

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

АКЦИЈА! ТОТАЛНА РАСПРОДАЖБА НА ОРИГИНАЛНИ ДВД ДИСКОВИ ЦЕНИ ВЕЌЕ ОД 30 ДЕНАРИ!

СОВРШЕНИОТ КЛИТОРАЛЕН ЛИЖАЧ СЕГА И КАЈ НАС ЗА ЗАМО 2490 ДЕН.

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ПРИВАТНОСТА НИ Е СВЕТ ПРИНЦИП! Вашиот идентитет, желби и потреби кај нас се целосно заштитени.

200 МЛ. ЛУБРИКАНТ НА ВОДЕНА ОСНОВА MADE IN GERMANY САМО 790 ДЕН.

ОВОШНИ ПРЕЗЕРВАТИВИ ПО СУПЕР ЦЕНА!

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

КОШНИЧКА

Pin It on Pinterest