Марчело реалистичен вибратор

2,490 ден.

Мултибрзински вибратор со испакнати вени во реалистична форма со тестиси. На долниот дел има подножје кое може да створи вакуум на било каква мазна површина, така што рацете можат да ви бидат постојано слободни.

Ова е уште еден производ од Нанма, најголемата и најпознатата фабрика за секси играчки во Кина. Се произведува во истата форма и со истите функции многу години без никаква промена, и за него може да се каже дека е евергрин. Ние го продаваме повеќе од 15 години.

Материјал: Фино и меко пвц

Контрола на функциите: Брзината на вибрациите се контролира со далечински управувач.

Целосна должина: 20 см.

Должина на употребливиот дел: 18 см.

Дијаметар: 5 см.

Напојување: 3 батерии тип АА (1,5 В)

 

 

Опис

Опис

Марчело вибратор

Марчело вибратор

Прегледи (0)

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Марчело реалистичен вибратор”

КОШНИЧКА

ГОЛЕМА РАСПРОДАЖБА ПО ЦЕНИ ШТО ПОЧНУВААТ ОД 90 ДЕНАРИ

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

ОПУШТАЧКИ СПРЕЈ ЗА СОВРШЕН АНАЛЕН СЕКС НА ПРИРОДНА БАЗА

СПРЕЈ ПРОТИВ ПРЕБРЗО СВРШУВАЊЕ НА ПРИРОДНА БАЗА

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

Pin It on Pinterest