Камшик со анална бројаница

1,490 ден.

Камшик со анална бројаница. Разгорете ги страстите и остварете си ги фантазиите со овој неверојатен камшик со долги меки реси. Рачката на камшикот е во форма на бројаница и може да се пенетрира анално, додека испакнатите стимулатори на секое топче ќе придонесуваат за ваше дополнително задоволство. Употрбувајте го со взаемна соглсасност.

Големина: 20см

Материјал: ПВЦ/Кожа/Полиамид

Купете го овој производ со 10% попуст

 

ШИФРА 3000008015 Категории: , Tags: , ,

Опис

Опис

Камшик со анална бројаница

Камшик со анална бројаница

Камшик со анална бројаница

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

АКЦИЈА! ТОТАЛНА РАСПРОДАЖБА НА ОРИГИНАЛНИ ДВД ДИСКОВИ ЦЕНИ ВЕЌЕ ОД 30 ДЕНАРИ!

СОВРШЕНИОТ КЛИТОРАЛЕН ЛИЖАЧ СЕГА И КАЈ НАС ЗА ЗАМО 2490 ДЕН.

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ПРИВАТНОСТА НИ Е СВЕТ ПРИНЦИП! Вашиот идентитет, желби и потреби кај нас се целосно заштитени.

200 МЛ. ЛУБРИКАНТ НА ВОДЕНА ОСНОВА MADE IN GERMANY САМО 790 ДЕН.

ОВОШНИ ПРЕЗЕРВАТИВИ ПО СУПЕР ЦЕНА!

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

КОШНИЧКА

Pin It on Pinterest