Попуст!

Дилдо бат плаг Медиум

990 ден. 690 ден.

Дилдо бат плаг Медиум е совршено изработен бат плаг, мазен и мек на допир, станува лизгав и  идеален за благопријатна пенетрација кога ќе се навлажни со лубрикант, на основата има стеснување и држач за полесно да го контролирате, но и за удобно да си стои вметнат во анусот за време на секс.

Боја: Телесна

Материјал: ПВЦ

Целосна должина: 12,5 см

Должина на употребливиот дел: 10,5 см.

Дијаметар: 4 см.

  • КОМФОРТ – Изострен облик  кој овозможува комфорт и стабилност
  • ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА – Дизајниран со широка основа за лесно отстранување
  • ИСТРАЖУВАЈ – Научи повеќе за аналните игри на твое ниво и избери ја големината која најмногу ти одговара
  • БЕЗБЕДНОСТ – Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Не содржи фталати, нити латекс.

 

 

ШИФРА BL-18703 Категорија: Tags: , ,

Опис

Опис

Дилдо бат плаг Медиум

Дилдо бат плаг Медиум

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

АКЦИЈА! ТОТАЛНА РАСПРОДАЖБА НА ОРИГИНАЛНИ ДВД ДИСКОВИ ЦЕНИ ВЕЌЕ ОД 30 ДЕНАРИ!

СОВРШЕНИОТ КЛИТОРАЛЕН ЛИЖАЧ СЕГА И КАЈ НАС ЗА ЗАМО 2490 ДЕН.

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ПРИВАТНОСТА НИ Е СВЕТ ПРИНЦИП! Вашиот идентитет, желби и потреби кај нас се целосно заштитени.

200 МЛ. ЛУБРИКАНТ НА ВОДЕНА ОСНОВА MADE IN GERMANY САМО 790 ДЕН.

ОВОШНИ ПРЕЗЕРВАТИВИ ПО СУПЕР ЦЕНА!

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

КОШНИЧКА

Pin It on Pinterest