Попуст!

ДВД дискови АКЦИЈА Тотална распродажба

190 ден. 30 ден.

Драги пријатели на убавите сексуални авантури, повелете на финалната распродажба на ДВД дискови од нашата огромна колекција. Неколку илјади наслови ви стојат на избор по цени веќе од 30 денари!!! Невиден асортиман и понуда по цени до сега невидени на нашиот пазар.

ИНФОРМАЦИЈА ВО ВРСКА СО ЦЕНАТА:

30 ДЕНАРИ
Најниските цени се за филмови од нашата колекција со превод. Се работи за педесетина наслови БЕЗ КУТИЈА. Тие се продаваат во целофанско или хартиено пликче.

50 ДЕНАРИ
Ова се филмови од европска и американска продукција кои ги имаме во поголеми кочичества. Цената е точно таква затоа што филмовите ги имаме во поголеми количества и настојуваме да ги распродадеме побрзо. Нивниот Квалитет е неспорен. Цената е само заради количеството.

100 ДЕНАРИ
Ова се ТОП филмови од европска и американска продукција!

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА ЕДИНСТВЕНАТА ПРИЛИКА ДА КУПИТЕ КВАЛИТЕТ ЗА МАЛКУ ПАРИ!

ПРЕПОРАКА:

За да постигнете најдобар ефект, повелете дојдете во нашата продавница, затоа што филмовите се многу и на тој начин најдобро ќе си одберете филм каков што посакувате.

Погледнете каде се наоѓа нашата продавница.

ВРШИМЕ ГАРАНТИРАНО 100% ДИСКРЕТНА ИСПОРАКА!

 • Доставувачот не знае што има во пакетот
 • Пакетот ви стигнува во базата на карго сервисот. Не ви го носат дома, освен ако сами не побарате.
 • Пакетот е неутрален/дискретен/без ознаки
 • Пакетот изгледа отприлика вака:

 • Како испраќач секогаш стои лично име. Не пишува фирма и слично.
 • Никаква ознака за содржината на пакетот не стои на површината на опаковката.
 • Цената на доставата е 150 денари насекаде.
 • Плаќате во готово на доставувачот.
Категорија:

Опис

Опис

ДВД дискови АКЦИЈА!

Двд

Погледнете каде се наоѓа нашата продавница.

ВРШИМЕ ГАРАНТИРАНО 100% ДИСКРЕТНА ИСПОРАКА!

 • Доставувачот не знае што има во пакетот
 • Пакетот ви стигнува во базата на карго сервисот. Не ви го носат дома, освен ако сами не побарате.
 • Пакетот е неутрален/дискретен/без ознаки
 • Пакетот изгледа отприлика вака:

 • Како испраќач секогаш стои лично име. Не пишува фирма и слично.
 • Никаква ознака за содржината на пакетот не стои на површината на опаковката.
 • Цената на доставата е 150 денари насекаде.
 • Плаќате во готово на доставувачот.

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

АКЦИЈА! ТОТАЛНА РАСПРОДАЖБА НА ОРИГИНАЛНИ ДВД ДИСКОВИ ЦЕНИ ВЕЌЕ ОД 30 ДЕНАРИ!

СОВРШЕНИОТ КЛИТОРАЛЕН ЛИЖАЧ СЕГА И КАЈ НАС ЗА ЗАМО 2490 ДЕН.

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ПРИВАТНОСТА НИ Е СВЕТ ПРИНЦИП! Вашиот идентитет, желби и потреби кај нас се целосно заштитени.

200 МЛ. ЛУБРИКАНТ НА ВОДЕНА ОСНОВА MADE IN GERMANY САМО 790 ДЕН.

ОВОШНИ ПРЕЗЕРВАТИВИ ПО СУПЕР ЦЕНА!

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

КОШНИЧКА

Pin It on Pinterest