Гег бол Метална алка

1,490 ден.

Гег бол Метална алка, остварете си ги фантазиите со оваа метална алка со која ќе му/и ја држите устата отворена на вашиот/шата партнер/ка додека вие ги задевате одоколу. Алката лесно влегува во устата а страничните кожни држачи се поставуваат така што не доаѓа до отсуство на комфор. Големината можете да ја регулирате со помш на ремчето одзади.

Големина: Универзална

Боја: Црна

Материјал: Метал/ПВЦ/Кожа

Купете го овој производ со 10% попуст

 

ШИФРА 3000011670 Категорија: Tags: , ,

Опис

Опис

Гег бол Метална алка

Гег бол Метална алка

Гег бол Метална алка

КОШНИЧКА

ГОЛЕМА РАСПРОДАЖБА ПО ЦЕНИ ШТО ПОЧНУВААТ ОД 90 ДЕНАРИ

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

ОПУШТАЧКИ СПРЕЈ ЗА СОВРШЕН АНАЛЕН СЕКС НА ПРИРОДНА БАЗА

СПРЕЈ ПРОТИВ ПРЕБРЗО СВРШУВАЊЕ НА ПРИРОДНА БАЗА

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

Pin It on Pinterest