Гег бол Фетиш фантазија

990 ден.

Гег бол со алки и со отвори за дишење. Превземете ја контролата врз вашите фантазии и остварете ги со овој неверојатно секси гег-бол. Топчето е цврсто и има отвори за дишење од страните е прикачено со две големи алки кои се прилагодуваат убаво во образите и ја држат устата во пријатна положба.

Боја: Црна

Материјал: ПВЦ

Купете го овој производ со 10% попуст

 

ШИФРА 55008194 Категории: , Tags: , ,

Опис

Опис

Гег бол Фетиш фантазија

Гег бол Фетиш фантазија

Гег бол Фетиш фантазија

КОШНИЧКА

ГОЛЕМА РАСПРОДАЖБА ПО ЦЕНИ ШТО ПОЧНУВААТ ОД 90 ДЕНАРИ

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

ОПУШТАЧКИ СПРЕЈ ЗА СОВРШЕН АНАЛЕН СЕКС НА ПРИРОДНА БАЗА

СПРЕЈ ПРОТИВ ПРЕБРЗО СВРШУВАЊЕ НА ПРИРОДНА БАЗА

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

Pin It on Pinterest