Попуст!

Вибрирачки прстен – лилав

290 ден. 190 ден.

Прстен со вибрации. Големината на прстенот е универзална,  тој е мек и растеглив. Кога е правилно поставен на пенисот дава доволен притисок за тој да го одржи вашиот пенис во полна ерекција подолго време. Прстенот ќе ви овозможи извонреден перформанс и ќе ја зголеми вашата самодоверба, а вибрациите ќе ви донесат поголемо задоволство вас и на вашиот/шата партнер/ка. Се поставуваат исклучително лесно со помош на мала доза лубрикант.Прстените се наменети за повеќекратна употреба. Се чистат лесно- со вода и благ сапун. Вибрациите траат 60 мин.

Боја: Лилава

  • Малечок за поголема дискретност
  • Стандардна величина која добро се приспособува поради својата еластичност
  • Наменет е за една употреба
  • Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Не содржи фталати, нити латекс
ШИФРА BC-311100 Категорија:

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

АКЦИЈА! ТОТАЛНА РАСПРОДАЖБА НА ОРИГИНАЛНИ ДВД ДИСКОВИ ЦЕНИ ВЕЌЕ ОД 30 ДЕНАРИ!

СОВРШЕНИОТ КЛИТОРАЛЕН ЛИЖАЧ СЕГА И КАЈ НАС ЗА ЗАМО 2490 ДЕН.

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ПРИВАТНОСТА НИ Е СВЕТ ПРИНЦИП! Вашиот идентитет, желби и потреби кај нас се целосно заштитени.

200 МЛ. ЛУБРИКАНТ НА ВОДЕНА ОСНОВА MADE IN GERMANY САМО 790 ДЕН.

ОВОШНИ ПРЕЗЕРВАТИВИ ПО СУПЕР ЦЕНА!

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

КОШНИЧКА

Pin It on Pinterest