Попуст!

Дилдо – Вибратор Морфеус – латино – НАЈПРОДАВАНИОТ ВИБРАТОР ВО ИСТОРИЈАТА НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА!

2,790 ден. 1,990 ден.

Морфеус е чудото на Нанма, најголемата и најпознатата фабрика за секси играчки во Кина. Се произведува во истата форма и со истите функции многу години без никаква промена, и за него може да се каже дека е евергрин. Ние го продаваме повеќе од 15 години. Морфеус порано беше многу поскап, но сега, заради директниот увоз, можеме да ви го понудиме по супер пристапна цена од само 1990 денари.

Морфеус е дилдо со реалистична форма и димензии што совршено одговараат на најголем дел од жените. Исклучително е реално, со анатомска градба, направено е од мек и реалистичен материјал и со подлога која ствара вакуум за полесно уживање. Главичката на дилдото е нежна, добро оформена и малку испакнува од телото. По целата должина е избразден со исклучително реални форми и испакнати вени. Во основата на играчката има големи тестиси, а под нив има платформа која е компатибилна со стреп-он каиш, притоа платформата залепена на било која мазна површина ствара вакуум, така што можете да ја користите, а рацете да ви останат слободни. Основата ја прави играчката идеална како за вагинален, така и за анален секс. Во комбинација со лубрикант дилдото ќе стане влажно и лизгаво, така што нема да чувствувате дискомфорт при пенетрација и ќе ви овозможи едно реално уживање. Вибрациите се регулираат со помош на управувачот.

Боја: Кафена

Должина: 19 см.

Употреблива должина: 17,5 см.

Дијаметар: 3,5/4,5см

Материјал: Меко ПВЦ

 

ШИФРА 55007315 Категорија: Tags: , ,

Опис

Опис

Дилдо со вибрации Морфеус

Дилдо со вибрации Морфеус

Дилдо со вибрации Морфеус

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

АКЦИЈА! ТОТАЛНА РАСПРОДАЖБА НА ОРИГИНАЛНИ ДВД ДИСКОВИ ЦЕНИ ВЕЌЕ ОД 30 ДЕНАРИ!

СОВРШЕНИОТ КЛИТОРАЛЕН ЛИЖАЧ СЕГА И КАЈ НАС ЗА ЗАМО 2490 ДЕН.

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ПРИВАТНОСТА НИ Е СВЕТ ПРИНЦИП! Вашиот идентитет, желби и потреби кај нас се целосно заштитени.

200 МЛ. ЛУБРИКАНТ НА ВОДЕНА ОСНОВА MADE IN GERMANY САМО 790 ДЕН.

ОВОШНИ ПРЕЗЕРВАТИВИ ПО СУПЕР ЦЕНА!

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

КОШНИЧКА

Pin It on Pinterest