Попуст!

Вибратор Страст 3

1,990 ден. 1,490 ден.

Вибратор Страст 3 е извонредно мек вибратор во реалистична форма со реалистично изработена главичка и малку накривен за полесна пенетрација, телото му е обвиткано во испакнати вени за додатна стимулација додека надолу завршува со меки ребра за ултра стимулација. Јачината на вибрациите се контролира со потенциометар што се наоѓа на основата од вибраторот. Водоотпорен е и забавата слободно можете да ја префрлите во бањата. За подобро уживање со овој производ ви препорачуваме да користите лубрикант на водена база.

Боја: Телесна

Должина: 22 см

Должина на употребливиот дел: 19,5 см

Дијаметар: 4 см

Материјал: Желе

Напојување: 2 батерии тип АА

  • Мултибрзински и силни вибрации кои се контролираат лесно со потенциометарот поставен на долниот дел на вибраторот
  • Извонредно дизајниран – со благо испакната глава и тенко тело, овозможува удобност при пенетрацијата
  • Мек е и флексибилен, со реалистичен изглед, што ќе Ви предизвика неизмерно задоволство
  • Изработен од посебен ТПЕ материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Не содржи фталати, нити латекс.

 

ШИФРА BL-10033 Категорија: Tags: ,

Опис

Опис

Вибратор Страст 3

Вибратор Страст 3

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

АКЦИЈА! ТОТАЛНА РАСПРОДАЖБА НА ОРИГИНАЛНИ ДВД ДИСКОВИ ЦЕНИ ВЕЌЕ ОД 30 ДЕНАРИ!

СОВРШЕНИОТ КЛИТОРАЛЕН ЛИЖАЧ СЕГА И КАЈ НАС ЗА ЗАМО 2490 ДЕН.

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ПРИВАТНОСТА НИ Е СВЕТ ПРИНЦИП! Вашиот идентитет, желби и потреби кај нас се целосно заштитени.

200 МЛ. ЛУБРИКАНТ НА ВОДЕНА ОСНОВА MADE IN GERMANY САМО 790 ДЕН.

ОВОШНИ ПРЕЗЕРВАТИВИ ПО СУПЕР ЦЕНА!

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

КОШНИЧКА

Pin It on Pinterest