Попуст!

Реалистичен вибратор Мистер Скин

1,790 ден. 1,490 ден.

Реалистичен вибратор Мистер Скин. Мултибрзински и водоотпорен вибратор со реалистично изработено тело, главче и испакнати вени за дополнителна стимулација. На основата на вибраторот се наоѓа потенциометар со кој можете да ја регулирате брзината на вибрациите. Уживајте.

Боја: Телесна

Должина: 22 см

Должина на употребливиот дел: 19 см

Дебелина: 5 см

Материјал: ПВЦ

Напојување: 2 батерии тип ААА

  • Мултибрзински и силни вибрации кои се контролираат лесно со потенциометарот поставен на долниот дел на вибраторот
  • Извонредно изработен со остра глава и испакнати вени за посилна стимулација
  • Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Не содржи фталати, нити латекс.
  • Водоотпорен за да може да си ја пренесите играта и во бањата и лесен за чистење

 

ШИФРА BL-11353 Категорија: Tags: , ,

Опис

Опис

Реалистичен вибратор Мистер Скин

Реалистичен вибратор Мистер Скин

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

АКЦИЈА! ТОТАЛНА РАСПРОДАЖБА НА ОРИГИНАЛНИ ДВД ДИСКОВИ ЦЕНИ ВЕЌЕ ОД 30 ДЕНАРИ!

СОВРШЕНИОТ КЛИТОРАЛЕН ЛИЖАЧ СЕГА И КАЈ НАС ЗА ЗАМО 2490 ДЕН.

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ПРИВАТНОСТА НИ Е СВЕТ ПРИНЦИП! Вашиот идентитет, желби и потреби кај нас се целосно заштитени.

200 МЛ. ЛУБРИКАНТ НА ВОДЕНА ОСНОВА MADE IN GERMANY САМО 790 ДЕН.

ОВОШНИ ПРЕЗЕРВАТИВИ ПО СУПЕР ЦЕНА!

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

КОШНИЧКА

Pin It on Pinterest