Вибратор со стимулатор

2,490 ден.

Вибратор со стимулатор Вибро возбуда. Овој вибратор ќе ве возбуди со начините и јачините на вибрирање до степен на топење. Специјално дизајниран со уникатна ергономска форма за да ја допре секоја точка на задоволство. Извонредната мекост и структура на истиот допрринесува за пријатна пенетрација и стимулација на вагиналните мускули, додека клиторалниот стимулатор гарантира безброј оргазми. Брзината и начинот на вибрациите се контролираат лесно со помош на три копчина поставени на хромираната платформа од страната. Се одржува лено со благ сапун и млака вода.

Боја: Розева

Материјал: Силион

Големина: 33 см

Големина на употребливиот дел: 15 см

Дијаметар: 3,8см

Напојување: 3батерии АА

 

 

КОШНИЧКА

ГОЛЕМА РАСПРОДАЖБА ПО ЦЕНИ ШТО ПОЧНУВААТ ОД 90 ДЕНАРИ

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

ОПУШТАЧКИ СПРЕЈ ЗА СОВРШЕН АНАЛЕН СЕКС НА ПРИРОДНА БАЗА

СПРЕЈ ПРОТИВ ПРЕБРЗО СВРШУВАЊЕ НА ПРИРОДНА БАЗА

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

Pin It on Pinterest