Попуст!

Вибратор со стимулатор Дивиот зајак Лила

3,190 ден. 2,790 ден.

Вибратор со стимулатор Дивиот зајак Лила. Разгалете се, Вие го заслужувате тоа, нели? Овој Див зајак има 64 различни комбинации на вибрирање! Вибраторот има реалистична, мазна оформена главичка која е пријатна при пенетрација. Водоотпорен е, но не и контролната табла, доколку ви се намокри контролната табличка избришете ја со сува крпа и оставете го да се исуши целосно. Стимулаторот е во форма на зајаче и е исто така мултибрзинско. Металните топчиња во внатрешноста на вибраторот вибрираат и ги разнесуваат вубрациите низ целото тело на вибраторот. Истражувајте ги нивоата и начините на вибрирање и дозволете му на дивиот зајак да ве полуди.

Боја: Лила

Материјал: Силикон/метал/ПВЦ

Должина: 28 см

Должина на употребливиот дел: 19см

Дијаметар: 4см

Напојување: 4 батерии тип ААА

  • Мултибрзински и силни вибрации на стимулаторот за клиторис во вид на зајче, кои се контролираат лесно со копчињата поставени на долниот дел на вибраторот
  • Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Не содржи фталати, нити латекс.
  • Водоотпорен за да може да си ја пренесите играта и во бањата и лесен за чистење

 

Опис

Опис

Вибратор со стимулатор Дивиот зајак Лила

Вибратор со стимулатор Дивиот зајак Лила

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

АКЦИЈА! ТОТАЛНА РАСПРОДАЖБА НА ОРИГИНАЛНИ ДВД ДИСКОВИ ЦЕНИ ВЕЌЕ ОД 30 ДЕНАРИ!

СОВРШЕНИОТ КЛИТОРАЛЕН ЛИЖАЧ СЕГА И КАЈ НАС ЗА ЗАМО 2490 ДЕН.

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ПРИВАТНОСТА НИ Е СВЕТ ПРИНЦИП! Вашиот идентитет, желби и потреби кај нас се целосно заштитени.

200 МЛ. ЛУБРИКАНТ НА ВОДЕНА ОСНОВА MADE IN GERMANY САМО 790 ДЕН.

ОВОШНИ ПРЕЗЕРВАТИВИ ПО СУПЕР ЦЕНА!

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

КОШНИЧКА

Pin It on Pinterest