Попуст!

Вибратор Луцифер

2,390 ден. 1,890 ден.

Вибратор Луцифер. Овој црвен ѓавол ќе ве загрее до степен на топење! Има реалистично изработена главичка за пријатна пенетрација, а целото негово тело е дефинирано со пеколно добри вени за поинтензивно чувство на исполнетост и стимулација. Мултибрзински, сладострасно мек, флексибилен и водоотпорен. На основата на ова црвено чудовиште се наоѓа потенциометар со кој се регулираат брзините на вибрациите. Одберете ја вибрацијата што ви одговара најмногу и дозволете си пеколно добри сензациии. Препорачуваме употреба на лубрикант на водена основа за попријатна и поинтензивна пенетрација. Се одржува лесно со млака вода и благ сапун.

Материјал: Клон кожа

Боја: Црвена

Целосна должина: 23 см.

Должина на употребливиот дел: 19,5 см.

Дијаметар: 3,5 – 5 см.

Напојување:  2 АА батерии

Купете го овој производ со 10% попуст

 

ШИФРА BL-30158 Категорија: Tags: ,

Опис

Опис

Вибратор Луцифер

Вибратор Луцифер

КОШНИЧКА

ГОЛЕМА РАСПРОДАЖБА ПО ЦЕНИ ШТО ПОЧНУВААТ ОД 90 ДЕНАРИ

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

ОПУШТАЧКИ СПРЕЈ ЗА СОВРШЕН АНАЛЕН СЕКС НА ПРИРОДНА БАЗА

СПРЕЈ ПРОТИВ ПРЕБРЗО СВРШУВАЊЕ НА ПРИРОДНА БАЗА

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

Pin It on Pinterest