Попуст!

Вибратор Искушувачот

2,390 ден. 1,490 ден.

Вибратор Искушувачот. Овој црвен ѓавол ќе ве загрее до степен на топење! Има реалистично изработена главичка за пријатна пенетрација, а од половината надолу има здебелување на телото за поголем притисок и поинтензивно чувство на исполнетост. Мултибрзински, сладострасно мек, флексибилен и водоотпорен. На основата на ова црвено ѕудовиште се наоѓа потенциометар со кој се регулираат брзините на вибрациите. Одберете ја вибрацијата што ви одговара најмногу и дозволете си пеколно добри сензациии. Препорачуваме употреба на лубрикант на водена основа за попријатна и поинтензивна пенетрација. Се одржува лесно со млака вода и благ сапун.

Материјал: Клон кожа

Боја: Црвена

Целосна должина: 22 см.

Должина на употребливиот дел: 19 см.

Дијаметар: 2,5 – 5 см.

Напојување:  2 АА батерии

  • Мек и еластичен. Нежен на допир, а сепак доволно цврст за да си ја заврши работата
  • Мултибрзински и силни вибрации кои се контролираат лесно со потенциометарот поставен на долниот дел на вибраторот
  • Особено тивок
  • Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Не содржи фталати, нити латекс.
  • Водоотпорен за да може да си ја пренесите играта и во бањата и лесен за чистење

 

Опис

Опис

Вибратор Искушувачот

Вибратор Искушувачот

КОШНИЧКА

ГОЛЕМА РАСПРОДАЖБА ПО ЦЕНИ ШТО ПОЧНУВААТ ОД 90 ДЕНАРИ

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

ОПУШТАЧКИ СПРЕЈ ЗА СОВРШЕН АНАЛЕН СЕКС НА ПРИРОДНА БАЗА

СПРЕЈ ПРОТИВ ПРЕБРЗО СВРШУВАЊЕ НА ПРИРОДНА БАЗА

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

Pin It on Pinterest