Попуст!

Бат плаг шеќерно срце

1,690 ден. 1,290 ден.

Бат плаг шеќерно срце. Перфектен за запознавање на аналните игри е токму овој производ. Дозволете си го сензационалното чуство со оваа мазна и мека играчка. Производот е долг 10см. и е во форма на капка. Започнува со заострен врв по кој се создава капка која надолу е релјефно избраздена и е со дијаметар од 2,5 см. Долниот дел од овај производ содржи платформа за поголема удобност и безбеднест во вашите љубовни игри на која има англиски натпис „наполни ме“.

Боја: Жолта

Должина: 10 см

Употреблива должина: 8,5 см

Дијаметар: 1,5 – 4,5 см

Материјал: Силикон (со сатенски финиш)

Препораки: При чистењето на овие играчки никогаш не користете алкохол или лубрикант на глицеринска база. За да ја исчистите вашата играчка од желе, употребувајте специјално средство за чистење или хидратантен сапун.

  • Со својот анатомски облик овозможува комфорт при пенетрација и останува безбедно вметнат
  • Секоја боја доаѓа со уникатна еротска порака
  • Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Не содржи фталати, нити латекс.
  • Безбедносна основа во облик на срце. Нежен и флексибилен. Чист силикон

 

ШИФРА BL-95730 Категорија: Tags: , ,

Опис

Опис

Бат плаг шеќерно срце

Бат плаг шеќерно срце

 

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

АКЦИЈА! ТОТАЛНА РАСПРОДАЖБА НА ОРИГИНАЛНИ ДВД ДИСКОВИ ЦЕНИ ВЕЌЕ ОД 30 ДЕНАРИ!

СОВРШЕНИОТ КЛИТОРАЛЕН ЛИЖАЧ СЕГА И КАЈ НАС ЗА ЗАМО 2490 ДЕН.

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ПРИВАТНОСТА НИ Е СВЕТ ПРИНЦИП! Вашиот идентитет, желби и потреби кај нас се целосно заштитени.

200 МЛ. ЛУБРИКАНТ НА ВОДЕНА ОСНОВА MADE IN GERMANY САМО 790 ДЕН.

ОВОШНИ ПРЕЗЕРВАТИВИ ПО СУПЕР ЦЕНА!

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

КОШНИЧКА

Pin It on Pinterest