Попуст!

Бат плаг шеќерно срце

1,690 ден. 990 ден.

Бат плаг – шеќерно срце. Перфектен за запознавање на аналните игри е токму овој производ. Дозволете си го сензационалното чуство со оваа мазна и мека играчка. Производот е долг 10см. и е во форма на капка. Започнува со заострен врв по кој се создава капка која надолу е релјефно избраздена и е со дијаметар од 2,5 см. Долниот дел од овај производ содржи платформа за поголема удобност и безбеднест во вашите љубовни игри на која има англиски натпис „Јавај ме“.

Боја: Розева

Должина: 10 см

Употреблива должина: 8,5 см

Дијаметар: 1,5 – 4,5 см

Материјал: Силикон (со сатенски финиш)

  • Со својот анатомски облик овозможува комфорт при пенетрација и останува безбедно вметнат
  • Секоја боја доаѓа со уникатна еротска порака
  • Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Не содржи фталати, нити латекс.
  • Безбедносна основа во облик на срце. Нежен и флексибилен. Чист силикон

Опис

Опис

Бат плаг шеќерно срце

Бат плаг шеќерно срце

КОШНИЧКА

ГОЛЕМА РАСПРОДАЖБА ПО ЦЕНИ ШТО ПОЧНУВААТ ОД 90 ДЕНАРИ

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

ОПУШТАЧКИ СПРЕЈ ЗА СОВРШЕН АНАЛЕН СЕКС НА ПРИРОДНА БАЗА

СПРЕЈ ПРОТИВ ПРЕБРЗО СВРШУВАЊЕ НА ПРИРОДНА БАЗА

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

Pin It on Pinterest